Site üzerinde kullanılan kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni’ni incelemenizi rica ederiz.

Follow Us:

Başvuru Süreci

Kamu ve özel sektörün yüzleşmek zorunda kaldığı bir çok problem var, bizler çözüm üretmek için varız. Birlikte geleceği şekillendirecek projeler geliştirmek istiyoruz, parçası olmak ister misiniz?

BAŞVURUNUZU YAPIN

BAŞVURUNUZU YAPIN

Açık pozisyonlarımız üzerinden direkt veya CV havuzumuza ön yazı ile birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz

DEĞERLENDİRME

DEĞERLENDİRME

Yetkinliklerinize göre uzmanlarımız tarafından özgeçmişiniz dikkatle incelenecektir

MÜLAKAT

MÜLAKAT

CV’nizin uygun bulunması durumunda yüz yüze görüşme isteyeceğiz, sizi daha yakından tanımak önceliğimiz

Başvuru süreci boyunca yardımcı olacak bazı ipuçları;

Açık pozisyonlar için

Yetkinliklerinizin açık pozisyon ile uyumlu olduğunu düşünüyorsanız CV’nizde pozisyon detaylarında aranan özellikleri vurgulayabilirsiniz

 

CV Havuzu

Bizimle neden çalışmak istediğinize dair bir şeyler yazın ve gönderin. Bizim sorumuz hiçbir zaman “Sizi neden işe alalım?” olmaz, bizim sorumuz “Hangi konularda daha çok deneyim edinmek istiyorsun?” olur.

 

Mülakat

Sorularımız sizi elemek üzere hazırlanmamıştır, sorularımız sizi daha iyi tanımak üzerine hazırlanmıştır. Kendinizi rahat hissettiğiniz alanlar hakkında bizi bilgilendirin. Nasıl bir iş yerinde çalışmak istiyorsunuz, iş yerinde mutlu olmak için neler yapmalısınız bize bunları anlatın.

 

Başvuruma Ne Zaman Dönüş Alırım?

Sizlere başvurunuzla birlikte bir otomatik e-mail göndermiyoruz. Özgeçmişlerinizi titizlikle inceleyerek seçiyoruz ve sadece bir sonraki aşamaya geçen adaylarımıza dönüş yapabiliyoruz.