Site üzerinde kullanılan kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni’ni incelemenizi rica ederiz.

Follow Us:

HAKKIMIZDA

Separator-Image-Blue

Akıl ve Veri ile kurulan sistemlerin gücüne inanıyoruz.

Veri yönetimi disiplini ile özel sektör ve kamu sektöründe yıllarca edindiğimiz tecrübemizi birleştirerek

kurumların ihtiyaç duyduğu veri yönetimi ve ileri analitik odaklı çözümler sunuyoruz.

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz ?

Suçla Mücadele ve Güvenlik Risk Yönetimleri için yeni nesil analitik platformlar tasarlıyoruz, uyguluyoruz ve eğitimlerini veriyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz

Güvenlik analitiğinin yarısı bilim ise diğer yarısının deneyim ve bilgi birikimlerinden oluşan bir sanat olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle reaktif olmaktan çok pro-aktif süreçleri ortaya çıkaran, yüksek oranlı öngörüler üreten ve içerisinde matematik olan bir sanat ile karşınızdayız.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

2018 yılında «Güvenlik Analitiği» alanında bir mükemmeliyet merkezi oluşturmak için kurulduk bu alanda hem lokal hem uluslararası hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Kurumsal Güvenlik yapılarının kurulmasına ve zararlı risklerinin yönetilmesine danışmanlık vermek için hazırız.

Her türlü zararlı riskin yönetiminde ve suçla mücadelede büyük resmi tamamlayan en kuvvetli parça olduğuna inandığımız “Güvenlik Analitiği ( Security Analytics)” ancak veri bilimi, veri analitiği ve yönetimi gibi konularda ileri seviye uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir yapı ile birleşmesi sonucunda arzu edilen değeri yakalayabilirdi. Bu nedenle odağına veriyi almış ve 30 yıldır veri yönetimi ve analitiği üzerine hem Kamu hem de Özel Sektörde hizmet veren KOMTAŞ ile 2018 yılında ortak bir girişimde bulunarak bu alanda bir mükemmeliyet merkezi olacak “My Security  Analytics (MySA)” şirketini kurduk.

Veri modelinin doğrulanması, projenin yaygınlaştırılması ve kurumsal güvenlik konularında 30 yıllık tecrübe

Bu girişimle amacımız aşağıdaki dört alanda ülkemizde güvenlik analitiği farkındalığını ve pazarını oluşturmaktır. Hem kamu hem de özel sektör kuruluşları için yerli kaynaklarımız ve bilgi birikimimiz ile tasarladığımız ürünleri dünyada kullanılan ileri seviye teknolojilerle harmanlayarak yüksek değer katan hizmetler haline dönüştürmeyi hedefliyoruz. Bu yolla ülkemizde ve dünyada kullanılan konvansiyonel güvenlik ve suçla mücadele yöntemlerinin büyük veri, yapay zeka, makine öğrenmesi, robotik ve derin öğrenme gibi yeni ve ileri teknolojilerle evrimleşerek çok daha etkin bir seviyeye dönüşeceğine inanıyoruz.

BİRLİKTE ÇALIŞMANIN GÜCÜNE İNANIYORUZ

İŞ ORTAKLARIMIZ

Blue-Separator-Line-Image

Bize katılmak ister misiniz ?

Kurumlar için iç ve dış suistimallerle mücadele, siber saldırı savunma ve tespitleri kapsamında çözüm danışmanlıkları veriyor ve ileri analitik platformlar geliştiriyoruz. Kolluk güçleri için makine öğrenmesi ve yapay zeka metodlarının kullanımıyla suçun takibi, öngörülmesi ve tespiti için analitik projeler üretiyoruz. Heyecan verici bulduysanız aradığımız kişi olabilirsiniz, link üzerinden başvurularınızı bekliyoruz.